Kitchen (You've Never Had It So Good)

(Gob Squad)

> Tutvustus

Me oleme Gob Squadi näinud tänaseks juba päris mitu korda. Korra Tallinnas, paar korda Berliinis, korra Münchenis, veel siin-seal. Ja nii hämmastav, kui see ka pole – Gob Squadi äärmiselt vaimukad, soojad ja intelligentsed tüübid saavutasid kõigis paikades publikuga väga laheda vahetu kontakti. Ja ega ilma polekski saanud, kuna ükski Gob Squadi lavastus ei sünni ilma publiku osalemiseta.

Okei, see ilmselt ehmatab teid ära – tekib tunne, nagu kästaks teil osaleda mingis alternatiivses möllamises. Aga see pole üldse nii. Kui võtta lavastuse aluseks Andy Warholi film "The Kitchen", soov meenutada 60ndaid at its best ja mänguline hoiak, siis ei saa see õhtu olla midagi muud kui väga meeldiv.

Gob Squadi panid kümmekond aastat tagasi kokku Saksa ja Briti tudengid, kes on jäänud truuks oma noorusaja ideaalidele ja hoogsale vaimule. Avatud meelega tüübid... Ah, teate, laskem rääkida neil endil:

"Gob Squad seadis endale ülesandeks rekonstrueerida film "Kitchen", kuigi mitte keegi neist ei ole filmi näinud, kuna teda ei ole võimalik tänasel päeval vaadata. Kuidas neil siis õnnestub rekonstrueerimine? Kuidas nad teavad, kui neil valesti läheb? Kuidas inimesed tantsisid 1965. aastal? Millest nad rääkisid? Kas feminism oli juba? Või läks veel aega?
Gob Squadi Kitchen on reis minevikku ja tagasi tulevikku. Otsimine originaalse, autentse, siin ja praegu, tõelise mina, tõelise sinu järele, moodsa elu särava pinna all olevate peidetud sügavuste järele."

> Kestus

Umbes 2 tundi

> Aeg

R 02/09 19:00

> Keeled

Inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega

> Inimesed

Kontseptsioon: Gob Squad

Idee ja teostus: Johanna Freiburg, Sean Patten, Berit Stumpf, Sarah Thom, Bastian Trost, Simon Will
Kaasa aitasid: Sharon Smith, Nina Tecklenburg, Laura Tonke

Video: Miles Chalcraft
Heli: Jeff McGrory
Lava: Chasper Bertschinger
Produtsent/dramaturg: Christina Runge
UK Produtsent: Ayla Suveren
Eriline tänu: Tina Pfurr, Sophia Simitzis

> Press

Gob Squad's Kitchen (You've Never Had It So Good)

> Lingid


Kitchen